×
×

Çalgı Çengi izle Full HD Online

Reklamı Geç
7.4
Yerli Film
Beğen
Bu yazı henüz oylanmamış
Çalgı Çengi izle Full HD Online

Filmin Konusu:

Ankaralı iki kuzen Salih ve Gürhan müzisyendir. Çalıştıkları vasat bir organizatör bunlara virane işleri vermektedir. Yine bir gün düğün salonuna doğru işe gittiklerinde, düğün sahibi adam düğüne kadar çalışmaları için bunları bir kömürlüğe tıkar. İtilip kakılmaya alışmış teyzeoğulları için bu yine bir hayal kırıklığıdır. Fakat bir banka görevlisini sorgulamak üzere iki mafya görünümlü kişinin, izbe bir mahallede pespaye bir kömürlük olarak onların kaldığı yeri seçmeleri Gürkan ve Salih 'in müzisyenlik hayatını değiştirecektir.

Film Hakkında Editörün Yorumu:

Popüler olan film, Türk Sineması 'nın ya komedi çekelim ya dram ya da her ikisinden karışık mantığını sürdürüyor. Bu tip filmler çekmek diğer türdeki filmlerin çekimine göre çok daha kolay ve ucuz olması yapımcıları bu tip filmlere yöneltiyor. Çalgı Çengi de yazdıklarımıza iyi bir örnek. Sinemafilmizle.com olarak Çalgı Çengi 'ye 10 üzerinden 6 veriyoruz. Film Full halde HD olarak eklenmiştir. İyi seyirler.

Çalgı Çengi izle Full HD Online” için 0 yorum yapılmış.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.

film izle istanbul nakliyat firmaları Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Sarıyer Evden Eve Nakliyat Maltepe Evden Eve Nakliyat Şişli Evden Eve Nakliyat Göztepe Nakliyat