×
×

daima lilya (lilja 4-ever) film izle

Reklamı Geç
Beğen
Bu yazı henüz oylanmamış
daima lilya (lilja 4-ever) film izle

Filmin Konusu:Film Hakkında Editörün Yorumu:

daima lilya (lilja 4-ever) film izle
Moodysson bu filmde gerçekten seyirciye bir tokat atıyor.Filmin içinde o kadar güzel imgeler yakalamış ki.Yani film de anlatılmak istenen kesinlikle sadece bir kızın dramı değil onun altında anlatılanlar asıl bu filmi harika kılıyor.Mc Donalds,İsveç insanının umursamazlığı herşeye parayla sahip olabileceklerini sanmaları,Sovyetler birliğinin eşitlik anlayışı ve daha bi çok şey.Bence mutlaka ve mutlaka izlenmesi gereken bir film.

Son derece etkileyici ve trajik bir film bu. Rus hayat kadınlarıyla çok birlikte oldum ve çoğuyla neden bu yola başvurduklarını dinledim. Bu filmin benzeri çok hayat hikayesi dinlemiştim ama hiçbiri bu film kadar beni derinden etkilememişti. Hatta bu filmi seyrettikten sonra yaşadığım ilişkide Lilja'nın paralı ilişkide bulunduğu sahneler gözüme geliyordu ve kendimi o vahşi adamlar gibi hissetmiştim. Hayatımda ciddi anlamda dönüm noktası diyebileceğim filmlerden bir tanesidir "Lilja Daima"... Özellikle bayan arkadaşı olmayıp da paralı ilişkilere yönelen arkadaşların seyretmesi gereklidir.

daima lilya (lilja 4-ever) film izle” için 0 yorum yapılmış.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.

film izle istanbul nakliyat firmaları Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Sarıyer Evden Eve Nakliyat Maltepe Evden Eve Nakliyat Şişli Evden Eve Nakliyat Göztepe Nakliyat