×
×

Devlet Düşmanı izle HD Türkçe Dublaj

Reklamı Geç
7.3
Türkçe Dublaj
Beğen
Bu yazı henüz oylanmamış
Devlet Düşmanı izle HD Türkçe Dublaj

Filmin Konusu:

Adı Robert Dean olan bir adam şans eseri siyasal bir cinayetin delillerine ulaşır. Bunun farkına varan hükümet istihbarat servisi Robert'ın peşine düşer ve hayat Robert için bir kabusa dönüşür. Ajanların elinde yüksek teknoloji ürünü haber alma, gözleme, dinleme gibi birçok cihaz bulunur ve herbiri çok tehlikeli olan bu ajanlar, arkalarında devlet desteğiyle beraber Robert'ı ortadan kaldırmak konusunda kararlıdır. Bu da Robert'ın kaçak olarak yaşamasını bir hayli zorlaştırmaktadır. Ama kariyeri, kendi hayatı ve ailesinin hayatı tamamiyle onun yapacaklarına bağladır.

Film Hakkında Editörün Yorumu:

Eski hit filmlerden biri olan Devlet Düşmanı 'nda Will Smith ve Gene Hackman yıldızlaşıyor. Macera ve gerilimin bir arada bulunduğu filme 10 üzerinden 7 veriyoruz. Orjinal adıyla Enemy of the State Türkçe Dublajlı ve Full HD olarak yüklenmiştir. Bol seyirli günler.

Devlet Düşmanı izle HD Türkçe Dublaj” için 0 yorum yapılmış.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.

film izle istanbul nakliyat firmaları Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Sarıyer Evden Eve Nakliyat Maltepe Evden Eve Nakliyat Şişli Evden Eve Nakliyat Göztepe Nakliyat