×
×

Gece ve Gündüz film izle

Reklamı Geç
Beğen
Bu yazı henüz oylanmamış
Gece ve Gündüz film izle

Filmin Konusu:Film Hakkında Editörün Yorumu:

Gece ve Gündüz film izle

James Mangold oldukça dikkat çekici bir yönetmen. Onun kadar bir sürü tür arasında gezinen ve bu denemelerinin hemen hepsinde de kaliteye ve başarıya ulaşabilen yönetmen sayısı azdır herhalde. Sadece son dönem filmlerine bile baktığınızda yönetmenin westernden biyografiye,gerilimden drama başlıca türlerin ses getirmiş örneklerinden bazılarını sunmuş olduğunu görebilirsiniz.

Bu sefer de yine bunların dışında apayrı bir tür olan komedi macera ya da daha da fazla daraltırsak "yazlık popcorn filmi" diyebileceğimiz bir tarzla karşımıza çıkıyor. Dediğim gibi tek yapmanız gereken salona gidip eğlenmek. Cruise ve Diazın çarpıcı uyumu kesinlikle önemli. İkisi de o kadar zevk alarak ve isteyerek yapmışlar ki işini. Bazı filmlerde oyuncuların bu tavrı daha ilk sahneden bariz biçimde belli olur ve doğal olarak biz seyircileri de olumlu yönde etkiler.
Komedi-aksiyon kelimeleri zaten filmi anlatmaya yettiği için çok da ayrıntıya girmeye lüzum yok. Klasik bir yaz filmi.

NOT : Bu filmi izlemek için Divx Plus Web Player eklentisi gerekmektedir. Buradan ücretsiz olarak tek seferliğine birkaç saniyede indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dosyaya çift tıklayıp bilgisayarınıza yükledikten sonra web tarayacınızı (Internet Explorer, Firefox, Chrome, Opera, Safari gibi) yeniden başlatığınızda tüm filmleri zahmetsiz bir şekilde izleyebilirsiniz.
Divx Player İndir

Gece ve Gündüz film izle” için 1 yorum yapılmış

  1. muhsin 10 Kasım 2010 saat 20:24 # Ziyaretçi

    filmi izlesem yorum yapacağım


    0
    0
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.

film izle istanbul nakliyat firmaları Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Sarıyer Evden Eve Nakliyat Maltepe Evden Eve Nakliyat Şişli Evden Eve Nakliyat Göztepe Nakliyat