×
×

Gladyatör izle HD Türkçe Dublaj Full

Reklamı Geç
8.5
Türkçe Dublaj
Beğen
Bu yazı henüz oylanmamış
Gladyatör izle HD Türkçe Dublaj Full

Filmin Konusu:

Maximus, yaşlanan Roma İmparatoru Marcus Aurelius ve halk tarafından sevilen güçlü bir Romalı generaldir. İmparatorun ölümünden önce oğlu Commodus yerine Maximus'u tahta varis ataması, Commodus'u kıskançlığa iter ve sonunda Maximus'un ve ailesinin idam kararına varan bir süreç yaşanır. Güçlü general ailesini kurtaramaz ve bu kaybı onun tüm yaşama isteğini yitirmesine yol açar. Bu da onun yakalanması ve Gladyatör oyunlarında ölüme kadar sahne alacak olmasına neden olur. Artık Maximus için geriye kalan tek amaç, en tepeye kadar yükselmek ve bu sayede intikamını tadacak olan adamın gözlerinin içine bakabilmektir.

Film Hakkında Editörün Yorumu:

Sinema tarihinin klasiklerinin başlarında gelen Gladyatör ya da orjinal adıyla Gladiator , Türkçe Dublajlı ve Full HD halde eklenmiştir. Filme gerçekten yüksek bir puan olan ve ender verdiğimiz 10 üzerinden 9u layık gördük. Sinema film izle . com olarak herkese bol seyirli günler dileriz.

Gladyatör izle HD Türkçe Dublaj Full” için 0 yorum yapılmış.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.

film izle istanbul nakliyat firmaları Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Sarıyer Evden Eve Nakliyat Maltepe Evden Eve Nakliyat Şişli Evden Eve Nakliyat Göztepe Nakliyat