×
×

İyi Kötü Çirkin izle

Reklamı Geç
8.9
Türkçe Dublaj
Beğen
Bu yazı henüz oylanmamış
İyi Kötü Çirkin izle

Filmin Konusu:

Blondie (İyi), dışarda bikaç dolar kazanmak için çabalayan profesyonel bir silahşördür. Angel Eyes (Kötü), parası ödendiği sürece görevine son derece sadık ve sonucunu elde edene kadar peşini bırakmayan bir kiralık katildir. Tuca (Çirkin), kendini gizlemek ve saklanmak için uğraşan, kanun tarafından aranan bir suçludur. Tuco ve Blondie, Tuco'nun ödülünden faydalandıkları bir ortaklık içindedir ama Blondie bu ortaklığa son verince, Tuco onu öldürmeye karar verir. Daha sonra Blondie ve Tuco cesetlerle dolu bir atlı nakliye arabasının kazasının olduğu yerde karşılaşınca, tek kurtulan kişi Bill Carson'dan onun ve bikaç adamın bir sandık altını bir mezarlığa gömdüklerini öğrenir. Fakat Carson ölür ve Tuco mezarlık ismini, Blondie'yse mezarın ismini alabilmiştir. Şimdi ikisi de birbirini hayatta tutmak zorundadır çünkü altınlara ancak öyle ulaşabileceklerdir. Bill Carson'u arayan Angel Eyes ise Tuco ve Blondie'nin Carson'la karşılaştığını anlar ve onların mezarın yerini öğrendiklerini bilmektedir.

Film Hakkında Editörün Yorumu:

Tarihin en iyi filmlerinden biri olarak kabul edilen, IMDB top 250 sıralamasında 4. sırada yer alan, unutulmaz müziği ve son sahnesi hafızalarımızdan hiç silinmeyen The Good The Bad and The Ugly (İyi Kötü ve Çirkin) Türkçe dublaj ve Full HD halde yüklenmiştir. İyi Kötü Çirkin 'e 10 üzerinden nadir görülebilecek şekilde 9 veriyoruz. Film izle ekibi olarak iyi seyirler dileriz.

İyi Kötü Çirkin izle” için 0 yorum yapılmış.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.

film izle istanbul nakliyat firmaları Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Sarıyer Evden Eve Nakliyat Maltepe Evden Eve Nakliyat Şişli Evden Eve Nakliyat Göztepe Nakliyat