×
×

Konak (2009) türk korku filmi izle

Reklamı Geç
3.5
Yerli Film
Beğen
Bu yazı henüz oylanmamış
Konak (2009) türk korku filmi izle

Filmin Konusu:

Türk korku filmi.

Film Hakkında Editörün Yorumu:

Karamel'in yorumu: Ben bir filme iki açıdan bakarım..teknik ve duygusal açılardan..konak filmini de iki açıdan ele almaya çalıştım ekrandan izleyiciye yansıdığı kadarıyla..teknik açıdan oldukça amatörce buldum.ne kurgusu kurgu.ne müzikleri müzik..senaryo zaten başlı başına bir felaket. konusu klişe olsada güzel bi teknikle belki başarılı bir yapım olmuştur diye gittim ama pişman oldum. bu kadar hayal kırıklığına uğramışken bari duygusal açıdan ele almaya çalıştım ama oyuncuların tecrübesizliği sebebiyle orda da taşlar yerine oturmadı. abartılı tavırlar sergileyen oyuncular o hareketleri yapmaya ve çığlık atmaya odaklanmak yerine mimik ve tonlama eğitimi almış yada biraz çalışmış olsalardı bu eminim izleyiciye yansırdı.zaten başka projelerden tanıdığım bir iki oyuncu dışında tanınmış bu işin eğitimini almış başka oyuncu göremedim.anlamadığım şu; yapım şirketlerindeki cast sorumluları bu oyuncu seçinmlerini neye göre yapıyorlar? vasıfsız bir sürü insanı oyuncu kılığında beyaz perdede görmek istemiyoruz. film çekmek çok ciddi bir iş.herkesin de bunun farkında olması gerekiyor.

Konak (2009) türk korku filmi izle” için 3 yorum yapılmış.

 1. mine 27 Temmuz 2011 saat 12:27 # Ziyaretçi

  bence hiç korkunç degil deme tatlım


  1
  0
 2. sadullah 24 Haziran 2011 saat 19:08 # Ziyaretçi

  bu filmin yapımcısı cevdet akay yani oyuncu olan kızın babası. adam para babası kendisi karabüklü. yakından tanırım. eşinin ve kızının egosunu tatmin etmik için kendi zevklerine çekilmiş bir film.


  0
  0
 3. sveta 24 Aralık 2010 saat 02:07 # Ziyaretçi

  hayvan o insan


  0
  0
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.

film izle istanbul nakliyat firmaları Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Sarıyer Evden Eve Nakliyat Maltepe Evden Eve Nakliyat Şişli Evden Eve Nakliyat Göztepe Nakliyat