×
×

Matrix izle HD Türkçe Dublaj 1

Reklamı Geç
8.7
Türkçe Dublaj
Beğen
Bu yazı henüz oylanmamış
Matrix izle HD Türkçe Dublaj 1

Filmin Konusu:

Mr. Anderson gündüzleri sıradan bir bilgisayar programcısı olarak çalışan, geceleriyse Neo olarak bilinen inanılmaz bir hackerdır. Neo her zaman yaşadığı hayatın gerçekliğini sorgulamıştır ama gerçek tahmin ettiğinin çok daha ötesindedir. Terörist ilan edilmiş Morpheus adında efsanevi bir hacker kendisiyle iletişime geçtikten sonra Neo polisin hedefi haline gelmiştir. Morpheus Neo 'yu gerçek hayata döndürür ve orda dünyanın tamamiyle doğal güzelliklerini kaybettiğini ve insanların makineler tarafından bir pil gibi kullanıldığını öğrenir. Aynı zamanda insanların akılları Matrix adı verilen daha önce Neo 'nun da bulunduğu sanal ama gerçekçi bir ortama hapsedilmiştir. Makinelere karşı bir isyancı olarak Neo, Matrix içinde yer alan ve amaçları Neo ve diğer tüm isyancıları yok etmek olan; "Ajan" denilen süper güçlü programlarla savaşmak zorundadır.

Film Hakkında Editörün Yorumu:

Sinema tarihinde bir çığır açan ve hemen klasikler arasına giren film tüm eleştirmenler tarafından çok yüksek notlar aldı. Biz de sinema film izle . com olarak Matrix 1 'e 10 üzerinden tam 10 veriyoruz. Film Türkçe Dublajlı ve Full HD halinde yüklenmiştir. Herkese iyi seyirler dileriz.

Matrix izle HD Türkçe Dublaj 1” için 0 yorum yapılmış.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.

film izle istanbul nakliyat firmaları Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Sarıyer Evden Eve Nakliyat Maltepe Evden Eve Nakliyat Şişli Evden Eve Nakliyat Göztepe Nakliyat