×
×

Sin City izle (Günah Şehri izle)

Reklamı Geç
8.2
Türkçe Dublaj
Beğen
Bu yazı henüz oylanmamış
Sin City izle (Günah Şehri izle)

Filmin Konusu:

Frank Miller'ın popüler çizgi romanlarından uyarlanan dört farklı suç hikayesi filmin konusunu oluşturuyor. İlk hikayede kaslı, tabiri caizse hayvani birisi Goldie adındaki sevdiği bir hayat kadınının ölümünden sorumlu kişiyi arıyor. İkincisinde, Günah Şehri'nin kokuşmuş kanuni düzeninden bıkan bir adam, berbat bir hatadan sonra adaleti kendi ellerine alıyor. Diğerinde bir polis, deforme olmuş bir sübyancıdan bir kızı korumak için hayatını riske ediyor. Sonuncusundaysa bir kiralık katil biraz para kazanmaya karar veriyor.

Film Hakkında Editörün Yorumu:

Robert Rodriguez, Frank Miller ve Quentin Tarantino gibi çok popüler üç ismin her nasıl olduysa hep beraber yönetmenliğini üstlendiği filmde Bruce Willis, Mickey Rourke ve Jessica Alba gibi Hollywood starlarını da görmek mümkün. Bu haliyle film adeta bir ünlüler geçidini andırıyor. Onun yanı sıra filmin siyah-beyaz-kırmızı renkleriyle çizgi romansı bir teması ve görüntüsü var. Başlı başına ilginç bir yapım olan Günah Şehri 'ne, bu düşüncelerle beraber yüksek bir puan olan 10 üzerinden 8 veriyoruz. Film Türkçe Dublaj ve Full HD online rip sürümüyle yüklenmiştir. Sinema film izle ekibi olarak keyif dolu seyirler dileriz.

Sin City izle (Günah Şehri izle)” için 0 yorum yapılmış.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.

film izle istanbul nakliyat firmaları Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Sarıyer Evden Eve Nakliyat Maltepe Evden Eve Nakliyat Şişli Evden Eve Nakliyat Göztepe Nakliyat