×
×

Terminatör 3 izle Türkçe Dublaj Full izle

Reklamı Geç
6.4
Türkçe Dublaj
Beğen
Bu yazı henüz oylanmamış
Terminatör 3 izle Türkçe Dublaj Full izle

Filmin Konusu:

Terminatör 2 'nin konusunun geçtiği zamanın üzerinden 10 yıl geçer. John 'un annesi Sarah ölmüştür ve John sıradan bir işçi olarak yaşamına devam etmektedir. Geçmişte onun doğumuna engel olmak ve öldürmek için gönderilen Terminatörler başarısız olmuş ve onları korumak üzere gönderilen son Terminatör ile beraber kıyamet günü engellenmiştir. Ya da John öyle sanmaktadır. Gerçekleri eski bir dost ve düşmanından öğrenecektir. Hiçbir zaman unutmadığı bir yüzden. Bir Terminatör 'den.

Film Hakkında Editörün Yorumu:

James Cameron olmadan bir Terminatör filminde oynamayacağını belirten Arnold Schwarzenegger, verilen çok yüksek ücrete ve medya baskısına dayanamayıp 3. filmde oynamayı kabul etti. Lakin Arnold 'un gerçekten yaşlandığını, hikayenin aslında bitmiş olduğunu ve Cameron'suz bir kastın başarız olacağını söyleyenler çoğunluktaydı. Nitekim de haklı çıktılar. Terminatör 3 Makinelerin Yükselişi aksiyon ve görsel efektler açısından yine sizi tatmin edecek bir film olsa da , geri kalan her alanda ilk 2 filmin çok gerisinde kalıyor. Bu düşüncelerle beraber orjinal adıyla Terminator 3 Rise of the Machines bizden 10 üzerinden 7 alıyor. 1 puanı Arnold hatrına fazladan verdiğimizi de belirtelim.

Terminatör 3 izle Türkçe Dublaj Full izle” için 4 yorum yapılmış.

 1. Özkan 15 Ağustos 2011 saat 18:45 # Ziyaretçi

  yalnız dediğiniz gibi modemi kapatıp açtım ve f5 tuşuna bastım.ama filmin kalan kısmını izleyemedim.ben mi eksik yapıyorum acaba.


  0
  0
 2. Özkan 15 Ağustos 2011 saat 17:06 # Ziyaretçi

  mükemmel bir tüm versiyonlarını seyrettim. :-)


  0
  0
 3. hakan 09 Ağustos 2011 saat 15:32 # Ziyaretçi

  fena degil ….


  0
  0
 4. ahmet 16 Temmuz 2011 saat 12:30 # Ziyaretçi

  fena,


  0
  0
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.

film izle istanbul nakliyat firmaları Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Sarıyer Evden Eve Nakliyat Maltepe Evden Eve Nakliyat Şişli Evden Eve Nakliyat Göztepe Nakliyat