×
×

The Godfather izle

Reklamı Geç
9.2
Türkçe Dublaj
Beğen
Bu yazı henüz oylanmamış
The Godfather izle

Filmin Konusu:

Film; New York 'taki bir mafya ailesinin başı olan Don Corleone 'nin kızının evlilik düğünüyle başlar. Vito Corleone 'nin en sevdiği oğlu Micheal savaştan gazi olarak yeni dönmüştür ama ailenin işleriyle ilgilenmek istememektedir. Bu sıralarda yer altı dünyasının patronu The Godfather 'a uyuşturucu işine girmesi önerilir. Fakat "Baba" usülleri ve onuru olan bir adamdır. Böyle pis bir işe girmek istemez ve girerse emrindeki siyasetçilerin de uyuşturucu işi yüzünden emrinden çıkacağını belirtir. Bu da diğer 4 mafya ailesinin Corleone ailesine karşı savaş açmasına yol açar. Bunun sonucunda Micheal, babasını ve ailesini kurtarmak için hiç istemediği bir şekilde kendini suç dünyasının ortasında bulur. O saatten itibaren Micheal; duygularını yitirmeye başlamıştır.

Film Hakkında Editörün Yorumu:

IMDB en iyi 250 listesinde ilk sırada bulunan ve tüm zamanların en iyi filmi olarak gösterilen The Godfather ; tüm sinema tarihini değiştirmiş bir başyapıt. Baba ; Marlon Brando ve Al Pacino 'nun mükemmel oyunculuğu, eşsiz müzikleri ve inanılmaz hikayesiyle bizden 10 üzerinden tam 10 puan alıyor. Gelmiş geçmiş en iyi filmi hala izlemediyseniz, siz henüz bir sinema-film izleyici değilsiniz. Film Türkçe ve altyazılı olmak üzere 2 farklı şekilde eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.

The Godfather izle” için 3 yorum yapılmış.

 1. ...! 15 Kasım 2011 saat 03:27 # Ziyaretçi

  altyazıyı bulamadım ben?


  1
  0
 2. serdar 20 Mayıs 2011 saat 16:43 # Ziyaretçi

  Mütiş bir film. Bu film izlemeyen ben film izledim demesin..ADMİN TEŞEKKÜRLER


  1
  0
 3. mert 30 Nisan 2011 saat 18:19 # Ziyaretçi

  teşekkürler harikaydı film


  0
  0
×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.

film izle istanbul nakliyat firmaları Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Sarıyer Evden Eve Nakliyat Maltepe Evden Eve Nakliyat Şişli Evden Eve Nakliyat Göztepe Nakliyat